اشتراک‌گذاری:

بدون دیدگاه
549 بازدید
التهاب مفاصل | آرتریت
  1. خانه
  2. News
  3. آرتریت | توصیه‌هایی برای مبتلایان به آن

آرتریت | توصیه‌هایی برای مبتلایان به آن

دسته‌بندی:
Newsوبلاگ
به افراد مبتلا به عارضه آرتریت توصیه می شود که وزن خود را کاهش دهند و ورزش را به عنوان درمان اصلی این بیماری در نظر گیرند.

به گزارش ایسنا، طبق دستورالعمل جدید سرویس سلامت همگانی انگلیس از موسسه ملی سلامت و تعالی مراقبت (Nice)، افرادی که اضافه وزن دارند باید وزن خود را کاهش دهند تا میزان درد ناشی از عارضه آرتریت کاهش یابد. در همین حال، ورزش های هوازی مانند پیاده روی و همچنین تمرینات قدرتی می تواند علائم را کاهش داده و کیفیت زندگی بیمار را بهبود بخشد.

شروع برنامه های ورزشی ممکن است در ابتدا میزان درد را تشدید کند، اما طبق این دستورالعمل برطرف می شود. این دستورالعمل همچنین توصیه هایی را در مورد استفاده از داروهایی مانند داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAIDs) و عدم مصرف داروهای پاراستامول، گلوکزآمین یا داروهای حاوی مخدر قوی ارائه می دهد.

آرتریت

گفته شده با مصرف داروهای حاوی مخدرهای قوی احتمال اعتیاد وجود دارد و شواهد جدید حاکی از تاثیر اندک یا بی فایده بودن برخی داروها در بهبود سطح کیفیت زندگی و کاهش درد است.

آستئوآرتریت- شایع ترین شکل آرتریت- را در افراد ۴۵ ساله یا بالاتر که از درد مفاصل ناشی از فعالیتهای بدنی و فرسودگی فیزیکی رنج می برند، تشخیص دهند. همچنین بیماران نباید هنگام صبح از سفتی مفاصل شکایت کنند یا احساس صبحگاهی سفتی مفاصل نباید بیش از ۳۰ دقیقه طول کشد چون در غیر این صورت فرد به بیماری آرتریت مبتلاست.

برچسب ها:

بیشتر بخوانید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست