نمونه گیری در منزل شهر اندیشه یکی از خدمات ما برای رفاه حال شمایی که زمان رفتن به آزمایشگاه ما را ندارید ، آزمایش تشخیص طبی کیمیا این امکان را فراهم کرده تا بدون مراجعه به آزمایشگاه ، آزمایش خود را به صورت رایگان انجام داده و جواب آزمایشات خود را دریافت کنید. اگر آزمایشگاه مورد نظر از شما دور است، اگر اقوام کهنسالی دارید که امکان حضور در آزمایشگاه را ندارند به هر صورتی امکان مراجعه حضوری ندارید ما به شما کمک می کنیم تا در هر زمان و مکانی(منزل، محل کار و ..) نمونۀ خون خود را جهت آزمایش به آزمایشگاه کیمیا بدهید.

شرایط نمونه گیری در منزل

همکاران ما طبق درخواست، در محل شما حاضر می شوند و پس از بررسی دقیق نسخه، اقدام به گرفتن خون و موارد مورد نیاز می نمایند. همچنین پس از آماده شدن پاسخ آزمایش، نتیجه آزمایش را برای شما ایمیل یا تلگرام خواهند شد.

بنابراین بدون هیچ مراجعۀ حضوری تمامی مراحل پذیرش از دریافت نمونه خون و ادرار در منزل شما، تا پاسخ آزمایش صورت خواهد پذیرفت.آزمایشگاه رفتن دیگر برای شما کابوس نخواهد بود و بدون نگرانی از آزمایش دادن، ما برای ننمونه گیری در منزل شهر اندیشه به آدرس مورد نظر شما خواهیم آمد.

راهنمای ثبت درخواست نمونه گیری در منزل

مراجعه حضوری همراه بیمار

همراه بیمار با در دست داشتن نسخه پزشک به آزمایشگاه مراجعه کرده و پرسنل پذیرش مطابق درخواست پزشک، پذیرش را انجام داده و توضیحات لازم در ارتباط با شرایط آزمایش به همراه بیمار منتقل می گردد. سپس تلفن ثابت و آدرس بیمار ثبت شده، هزینه آزمایش دریافت گردیده و در نهایت نام و ساعت حضور فرد نمونه بردار مشخص می گردد.

ثبت در خواست در سایت

میتوانید با وارد کردن اطلاعات خود در همین صفحه درخواست خود را ثبت کنید و سپس از بخش پذیرش با شما تماس میگیرند و اطلاعات کافی و زمان دقیق را با شما هماهنگ میکنند.

بر اساس زمان هماهنگ شده برای نمونه برداری، فرد نمونه بردار وسایل و ظروف نمونه برداری لیبل شده را با وسایل احتمالی مورد نیاز آماده کرده و ضمن هماهنگی با مسئول نمونه برداری و ثبت ساعت خروج از آزمایشگاه راس ساعت هماهنگ شده در محل نمونه برداری از بیمار حاضر می گردد.
نمونه بردار در هنگام رسیدن به درب منزل بیمار خود را با ارائه کارت پرسنلی آزمایشگاه کیمیا معرفی کرده و نمونه برداری را انجام می دهد و پس از اطمینان از شرایط مطلوب بیمار، نمونه ها را در اسرع وقت و مطابق شرایط استاندارد به آزمایشگاه منتقل می نماید. نسخه پزشک و هزینه ایاب و ذهاب توسط فرد نمونه بردار در منزل دریافت شده و قبض پذیرش تحویل بیمار و یا همراه بیمار می گردد.

 

فرم ثبت درخواست نمونه گیری در منزل شهر اندیشه

شما می توانید با وارد کردن اطلاعات ، درخواست خود را ثبت کنید و کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

 • این قسمت اختیاری هستش و برای دریافت آزمایش می باشد.
 • :
 • فایل ها را به اینجا بکشید

  نمونه گیری در منزل شهر اندیشه و اطراف

  همچینی اگر شما از خدمات نمونه گیری در منزل شهر اندیشه می خواهید استفاده کنید اما در اطراف شهر اندیشه هستین می توانید با تماس با ما اطمینان از آمدن مامور آز مایشگاه را کسب کنید.

  کیفیت خدمات ما
  • رایگان بودن هزینه آزمایش گرفتن در منزل
  • برخورد مسئول آزمایشگاه و نمونه گیری
  • دقیق بودن جواب آزمایش
  • سهولت دریافت جواب آزمایش