اشتراک‌گذاری:

بدون دیدگاه
100 بازدید
یک شرکت ژاپنی | درمان کووید با داروی ضدانگل
  1. خانه
  2. News
  3. یک شرکت ژاپنی | درمان کووید با داروی ضدانگل

یک شرکت ژاپنی | درمان کووید با داروی ضدانگل

دسته‌بندی:
Newsوبلاگ

یک شرکت داروسازی ژاپنی اعلام کرد: داروی “آیورمکتین” خاصیت ضد ویروسی دارد و برای مقابله با کووید-۱۹ موثر است.

به نقل از ایسنا، شرکت دارویی “کووا” در ژاپن اعلام کرد: داروی ضد انگل آیورمکتین در تحقیقات غیر بالینی مشترک “اثر ضد ویروسی” را روی اُمیکرون و سایر سویه های کروناویروس داشته است.

این شرکت داروسازی که با دانشگاه کیتاساتو توکیو برای آزمایش این دارو به عنوان درمان بالقوه کووید-۱۹ همکاری می کند، جزئیات بیشتری ارائه نکرده است.

ادعای یک شرکت ژاپنی در مورد درمان کووید با داروی ضدانگل

 

تحقیقات بالینی روی این دارو در حال انجام است اما معرفی آیورمکتین به‌عنوان درمان کووید-۱۹ بحث‌هایی را به دنبال داشته است.

مصرف این دارو در ژاپن برای درمان بیماری کووید-۱۹ تایید نشده است و سازمان غذا و داروی ایالات متحده، سازمان بهداشت جهانی، تنظیم کننده مقررات دارویی اتحادیه اروپا و مرک (MRK.N) که این دارو را تولید می کند، در مورد استفاده از آن هشدار داده اند زیرا شواهد علمی کافی در مورد اثر درمانی آن وجود ندارد.

سازمان غذا و داروی ایالات متحده در دستورالعملی به تاریخ سپتامبر ۲۰۲۱، به تبلیغات فزاینده این دارو در پیشگیری یا درمان کووید-۱۹ در انسان اشاره کرده اما اعلام کرده گزارش های متعددی دریافت شده که خود درمانی با این دارو موجب مشکلاتی برای بیماران از جمله بستری شدن در بیمارستان شده است.

استفاده از داروی آیورمکتین برای درمان کووید-۱۹ در انگلیس مورد بررسی قرار دارد و آزمایشات هنوز در حال انجام است و تا زمانی که نتایج قطعی حاصل نشده نمی توان در رابطه با این دارو اظهارنظر بیشتری داشت.

برچسب ها:

بیشتر بخوانید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست